Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

14 Mayıs 2024 Yazarı Mert Yapı Su Kaçak Tespit Uzmanı 0

Kameralı cihazlarla su kaçağını bulma hakkında bilgilendirmek amaçlı birkaç şey paylaşacağım. Öncelikli olarak su kaçakları hayatımızı bir anda alt üst edebiliyor. Nasıl diyecek olursanız. İstemediğiniz ve beklemediğiniz bir anda oluşan bu kaçaklar duvarlarınızı mahvedebiliyor veya evinizde, ofisinizde oluşabilecek su basmalarına kadar gidiyor. Özellikle su kaçaklarının olduğu boruların görünmemesi ve görünmediği için de nerede olduğunun bilinmemesi büyük sorunları arasındadır. Kaçakların bilinmeyişi ortaya çıkana kadar bu kaçakların beklenmesi ve bakılmamış olması sorunun varlığına dair, sizleri bu kaçaklardan bihaber yapmaktadır ve her türlü olabilecek bir sızmaya, su basma durumuna karşı tedbirsiz olmanız durumunu ortaya çıkarır. Bu durumda başınıza sadece giden su miktarıyla doğru orantılı olarak yüksek su faturası ödemeniz demek değildir aynı zamanda evinizdeki duvarlarınız, eşyalarınızın zarar görmesi ve size ekstra birçok masraf çıkarabilme olasılığının artması demektir.

Mert Yapı bir Ankara firmasıdır. Ankarada su kaçaklarıyla ilgili hizmetlerimizi sürekli olarak kaliteli hizmet anlayışımızla devam ettirmekteyiz.Su kaçağı bulma hizmetlerimizle ankaradaki bir çok ev ve iş yeri sahiplerinin su kaçaklarını tespit edip, onarım işlemlerini başarıyla sorunu çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız.Su kaçak bulma firması olarak yaptığımız her onarım işlemlerini ve verdiğimiz su kaçak bulma ve tamir işlemlerinin hakkını vererek yapmaktayız.Firmamızın sahip olduğu nitelikli elemanları ile su kaçakları artık sorun olmaktan çıkmış bulunmaktadır.Su kaçaklarını bulan ekibimizin kullandıkları cihazların sayesindede su kaçakları artık elimizle koymuş gibi bulabilmekteyiz.Bu sayede hem sizlerin kaçak problemlerinizi hızlıca ve daha ucuza çözmüş oluyoruz.

Şimdi gelelim bu kaçakları bulma ile ilgili açıklamalara. İnsanlar eski sistem kaçak bulma işlemleriyle ilgili sıkıntıları zaten yıllarca çektiler.Artık bu tip durumlar yaşanmamaktadır.Su kaçaklarını  uzman ekibimiz kullandıkları cihazlar ile rahatça bulabildiklerini söylemiştim.Su kaçağı nasıl bulunur peki cihazlarla. Öncelikle termal kameralar ile sıcak su tesisatınızda bulunan kaçakları bulabilmek artık çok kolay.Termal kameralı cihazların ekranları ve sahip olduğu donanımsal yapısı ile kaçak yapan yerlerdeki ısı derecesine göre ve ısı yoğunluğuna göre cihaz ekranında kaçak olan yerler rahatlıkla bulunabilmektedir.Su tesisatlarında kullanılan bir diğer kaçak bulma yöntemi de dinleme cihazı ile kaçak tespiti yapmaktır.Dinleme cihazlarımızda bulunan kulaklıklar ve mikrofon sayesinde rahatlıkla damlama yapan yerler bulunabilmktedir.Tam tespit edilebilmesi açısından önemlidir bu yöntemler.Kaçaklarınızın veya sızıntılarınızın tam olarak tespit edilmesi ve sayısının da doğru olarak tespit edilebilmesi önemlidir. Ayrıca bu uygulamalar yapılırken evinizizde, ofisinizde herhangi bir yerinin kırılmamış olması ve sadece onarım işlmenin yapılacağı yerin veya yerlerin lokal olarak kırılıp tamir işlemlerinin gerçekleştireleceğini unutmamanızda fayda görmekteyim. Çünkü evinize gelecek olan ustanın nasıl kaçak bulduğunu sorup öğrenmeniz sizler için avantaj olur ve daha fazla masraftan sizi kurtarır.Yıkılacak dökülecek yerinden tutunda bulunmamış olan su kaçaklarının tekrardan sizleri sıkıntıya sokmasına izin vermemek ustanın su sızıntılarını nasıl bulduğuyla ilişkilidir.Mevcut bulunan su kaçak cihazlarına sahip bir firma olarak sizlerin başını ağrıtmadan sızıntı problemlerini rahatlıkla çözmekteyiz.

Kameralı su tesisatçı ekibimiz 7/24 hizmet verebilmekte ve bulunması gereken kaçaklarınızı elleriyle koymuşçasına bulabilmektedirler.Sizler sadece yapması gereken iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak hizmet talebinde bulunmanız ve adresinizi  vermeniz uzman ekibimiz zaman geçmeden sizlere ulaşıp kaçaklarınızın tespitini ve gerekli onarımı yapabilmektedir.