Tavandan damlayan suyu bulma

14 Mayıs 2024 Yazarı Mert Yapı Su Kaçak Tespit Uzmanı 0
tavandan su geliyor

Beklenmedik şekilde evimizde veya işyerimizde problemler olabiliyor. Siz her ne kadar dikkat ettik veya önlemini aldık deseniz de bir bakmışsınız ki su sızıntısı veya başka bir problem çıkıvermiş. Siz tabi hemen telaşa verip ne yapacağınızı bilemeyip hızlıca karar alamayacaksınız fakat su kaçaklar hafife alınacak gibi olmayabilir. Yani her zaman damla damla su kaçaklarıyla karşılaşamayabilirsiniz. Bizim amacımız hem sizlere hizmet verip sizleri ve evimizi su kaçaklarından korumak hem de sizleri neler yapılacağı ile ilgili ve nasıl yapılacağı ile bilgilendirmektir. Firmamızın su kaçak tespit servisi veren profesyonel bir firma olması ve sektörün önde gelen firmalarından olduğu için bu misyonunu üzerine almış bulunmaktadır.

Öncelikli olarak insanlara su kaçağı bulma cihazı ile su kaçak tespit edilmesi hem garip hem de inanılası gelmiyor pek. Nedeni aslında basit bu tip teknolojik gelişmeler daha yeni yeni ortaya çıkmaya başladı ve cihazlar her geçen gün geliştirilerek, kullanıcılarının en iyi şekilde faydalanabileceği biçime geldi ve bu cihazlar olumlu olarak ilerlemeye de devam etmektedir. Firmamız evlerinizde karşılaştığınız tesisat kaçaklarını uzun uzadıya uğraşan hiçbir şey yapmayıp fakat bir sürü masraf çıkaran, faturaları kabartan ustalara nazaran teknolojiden de faydalanarak bu işi alnının akıyla çözmektedir. Bulunduğumuz bölgede su kaçak hizmeti veren usta bu cihazları kullanmamakta ya da kullanmaya çalışıp beceremeyip bırakmaktadır. Cihaz kullanmayı bırakıyorlar ama işin ilginç tarafı bu kadar uğraş, zahmet ve emeğin de boşa gideceğini düşünmüyorlar. Nasıl boşa gidebileceğini ve size nasıl sonuçlar çıkarabileceğini açıklayayım. Su kaçağını bulan cihazı kullanmayan ustalar hizmet talebinde bulunduğunuz yere gelir örneğin banyonuz olsun bu yer. Önce fayanslarınız kırılmaya başlar sonra nerden gelebileceğini tahmin ederek başlar duvarlarınızı kırmaya bir de bakmışsınız ki banyonuz moloz yığınına dönüşmüş. Siz de bu arada su kaçağını unutup ben bu banyoyu nasıl yaptıracağıma takılırsın tamir işlemleri bitene kadar. Tamir işlemleri bitince aklınızda hem burayı tekrar nasıl yaptıracağım takılır hem de acaba gerçekten su kaçağı problemi son buldu mu soruları takılır aklınıza.

Duvardaki kaçağı bulma konusunda uzman firmamız sadece lokal olarak tamir esnasında 20 – 30 cm çapında bir kırma işlemiyle probleminizi çözüme kavuşturuyor. Sahip olduğumuz cihazları doğru şekilde kullanarak doğru tespit aşamasından sonra tesisat tamirinizi yapıyoruz ve evinizde gözümüzden kaçmış ya da sonradan kaçak varmış diye aramanız bizlere ulaşmamanız gerekmemektedir. Çünkü ekibimiz olasılıklara yer vermeyip kaçaklarınızı tamamen gidermek için hizmet vermekte. Evinizin veya işyerinizin su kaçak problemlerini doğru bir şekilde ve kesin olarak bulmak en önem verdiğimiz konudur.  Duvarlarınızda tamirat sonrasında ortaya çıkan bir kaçakla karşılaşmak veya bir sabah kalktığınızda ıslanmış kabarmış bir tavanla karşılaşmak hiç birimiz istemeyiz.

Üst komşumuzda bulunan kaçaklar öncelikle dairemizin tavanlarını mahvetmektedir. Tavanlarımızda oluşan kabarmalar veya suyun değmesi ile dökülen tavan bunlar karşılaşacağımız durumlar arasında ve özellik uzun zaman evde yokken bu durumla karşılaşınca insanın canı bir hayli sıkılıyor. Tavandan damlayan suyu bulma işlemi gerçekleştirecek firmamızdan yardım almanız sizler için çokça avantaj sağlayacaktır. Hem tavanınızdaki bu kaçağa sebep olan üst kat komşunuzun borularının bulunması açısından hem de evinizin daha fazla zarar görmemesi açısından. Son olarak fiyatlarımız konusunda eğer birkaç şey söyleyecek olursam  evinize çağıracağınız herhangi bir tesisatçı eski usul çalışan bir tesisatçı desek daha doğru olur sizlere daha çok fiyat çıkaracaktır fakat bizler evinizi ve cebinizi düşünüp optimum düzeyde fiyatlarımızla en iyi hizmeti veriyoruz.