Su Sızıntısı Bulan Şirket

14 Mayıs 2024 Yazarı Mert Yapı Su Kaçak Tespit Uzmanı 0

Firmaların aşırı kar amacı güdmesiyle beraber hizmet kalitelerinde ve kullandıkları malzemelerde eksiklikler olabilmektedir. Bu sebepten arıza bildirimi yapan kişiler karşılaştıkları hizmet ve hizmete karşılık ödedikleri arıza ücretleri karşısında şok olmaktadır. Hiç bir şey yapmayıp hatta birde müşteriye külfet olan bir çok firma vardır. Firma olarak müşterilerimizden duyduğumuz diğer firmaların yaptıkları hataları duydukça farkımızın ortaya çıkmasından ötürü sevinç duymuyor değiliz. Su sızıntısı bulan şirket olarak sayısını tutamadığımız çoklukla haneye ve işyerine sızıntıların bulunması ve tamir edilmesi hususunda hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu kazanmış olduğumuz tecrübe hem sizlere hemde bizlere geri dönüş sağlamaktadır. Sahip olduğumuz kazanımlarla uzun yıllardır tesisat kaçakları konusunda hizmet vermekte olup faaliyetlerimize durmadan devam etmekteyiz.

Duvarda su sızıntısı bulma bizleri yormakta ve strese sokmaktaydı. Eski yöntemlerin kullanıldığı zamanlarda su kaçağı olmamasını isterlerdi. Çünkü birçok yerin kırılması, dökülmesi bununla beraber kırılan ya da dökülen yerlerin tekrardan yaptırılacak olması insanları sıkıntıya sokabiliyordu. Ustaların sahip oldukları bilgi ve aletlerle bu işleri yaptırmak uğraştırıcı ve zaman alıcıydı.

Su patlağını bulan alet ile duvarda veya su kaçağı olabilecek yüzeylerde hem dinleme hem de kameralı görüntüleme ile kaçaklarınızı bulmamız artık kolay. Yapılan işlemleri değerlendirdiğimizde teknolojiyi kullanamayan veya sahip olmayan bir usta veya bir firma uğraşır durur kaçakları bulabilmek adına orayı burayı kırar bir bakmışsınız ki banyonuz veya tuvaletiniz moloz yığını. Biz ise kaçaklarınızı bulurken size en az masraf olacak şekilde ve sizleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturacak biçimde kaçaklarınızı buluyoruz.

Duvardaki su kaçağını bulma işlemleri son teknoloji cihazlarla kolaylıkla tespit edilebilmekte.Bu sayede zamanınızı bir kaçağı bulmak için bir sürü uğraş, bir sürü gereksiz kırma – dökme işlemleriyle uğraşan firmalara veya ustaları su kaçak buldurmak için çağırmak gibi bir yanlışı yapmayın çünkü hem aileniz hem de cebiniz bu durumlar karşısında zarar görebilirler.Uygulamakta olduğumuz onarım işlemleri de su kaçağı tespitini tam anlamıyla yaptıktan sonra gerçekleşmektedir.Özellikle bu konuda hassas davranan uzmanlarımız örneğin, banyonuzun duvarında bulunan bir su sızıntısını giderirken sadece bir adet fayans söküp tesisat tamirini gerçekleştirmektedir. Bunun nedeni de cihazlarımız sayesinde doğru yer tespiti yapabilmek ve kırmadan dökmeden daha az evinizde moloz yığını çıkaracak şekilde tamirat yapabilmektir.

Her zaman karşılaşabileceğimiz bir durumdur su kaçakları bunu unutmamak gerek.Yeni yapılan inşaatlarda bile olabilemektedir.İnşaat esnasında yanlış yakılan borular, tesisat yapımı sırasında ya da yapılan tesisat borularının zarar görmesi neticesinde oluşabilecek çatlaklar, kırıklar evlerine taşınan bina sakinlerinin kullanımıyla ortaya çıkabilmektedir.Her zaman eskiyen borularda görülebilecek diye bir durum bulunmamaktadır.Tabi bu tip durumlarda da endişelenecek bir şey yok. Duvardan su çıkıyor diye ya da ” duvarımda su var”, “tavanım sırılsıklam olmuş ne yacağım” diyerek endişe etmeyin çünkü Mert Yapı olarak sizlere su kaçaklarının problem olmaktan çıktığını söylemiş ve anlatmış bulunuyoruz.Kendinizi boştan yere sıkıntıya ve strese sokmayın günümüz koşullarında tesisat problemlerinin çözümlerinin ne kadar basitleştiği ve artık tesisat sorunları çözülürken uzman firma desteğinin ne kadar önemli ve faydalı olduğunu görmüş olduk. Tesisatınızdaki kaçakları çözmek bizim işimiz yılların verdiği tecrübeleri sizlere sunmak ve tesisat problemlerinizi çözmek bize mutluluk veriyor.