Kombi su kaçağı tamiri

14 Mayıs 2024 Yazarı Mert Yapı Su Kaçak Tespit Uzmanı 0

Kombi kaçak gideri nasıl kullanıldığını geçen makalemizde anlatmıştık. Sizler ve bizler açısından faydalarından konuşmuştuk. Tekrar hatırlayacak olursak kombilerinizde bulmuş olduğumuz kaçaklarımızı küçük çapta olanları herhangi bir kırma, delme, sökme işlemi yapmadan tertemiz bir şekilde tamir edilmesi ve tesisatınızın yeni gibi olmasını sağlayan bir kimyasaldır. Sağladığı faydalar arasında sizi tespit işleminden sonra fayansınızın veya parkenizin sökülmesi daha sonra sıva altında bulunan tesisatınıza erişmek için kazılan yerlerin geri yapılmasından kurtarıyor. Nerden bakarsak bakalım sonuçta maddi olarak da bu işi düşünüp uygun biçim de çözümler üretmeliyiz. Sadece parası olanlar yaptıracak diye bir kaide asla olmaz ve olamaz da. Kombi kaçağı konusunda firmamızın fiyatları her bütçeye uymaktadır. Bu işleri bulunduğumuz bölgede çok yüksek fiyatlara yapanlar da bulunmaktadır. Kimi firmalarda herhangi bir olayı çözemeden sağı solu kırıp gitmektedir. Bu tip firmalara veya kişilere itibar edilmemesi tavsiye edilmektedir.

Kombi su kaçağı tedbirlerini önceden almak gerekli bir konudur. Sorunların çıkması neticesinde fark edemez iseniz bunu ya komşunuzda oluşabilecek bir duvar ıslanması gibi belirtiler neticesinde anlayacaksınız ve bu da sizlere istemediğiniz bir durum oluşturacak. Hem tesisatınızdaki problemleri çözdürmek isteyeceksiniz hem de komşunuzun evini yaptırmak sorunda kalacaksınız. Yeni bir yasaya göre komşunuzda oluşacak herhangi bir su kaçağı dolasıyla olan bir zararı siz veya kiracınız otursa dahi ev sahipleri karşılamak zorundadır. Kombi su kaçağı tamiri yapan firmamız sizlere 7/24 ulaşabilmekte ve kaçak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir. Kombileriniz ile ilgili sadece tesisat sorunlarına bakmamak da faaliyet alanları geniş olan bir firmayız.

Kombi su kaçağı her zaman başımıza gelebilecek sorunlar arasındadır. Komşunuzda olabilir ve sizin evinize yansıyabilir sonuçları. Nedenleri arasında inşaat esnasında olabilecek dikkatsizlikler sonucu fark edilmemiş bir kaçak taşındıktan bir müddet sonra çıkmış olabilir veya etkisini daha sonra göstermiş olabilir. Veya zamanla deforme olmuştur veya temizliği yapılmayan kombi tesisatınızda dolaşan suların içerisinde oluşmuş olan metal parçaları zamanla aşındırıp kaçağa sebebiyet vermiş olabilir netice olarak başımıza gelebilecek olan bu durumda yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmak ve servis talebinde bulunmaktır. Yaptığımız işlem takibi ise uzman ekibimiz evlerinize veya ofislerinize ulaştığında kaçak tespiti için çalışmalara başlarlar. Firmamızın kullanmakta olduğu termal kameralı su tespit cihazlarıyla tespit etmekte ve kaçaklarınızı gözden kaçırma imkânı bulunmamaktadır. Buldukları kaçaklarınızın ebatlarına göre tabi çözümleri üretmektedirler. Örneğin kombilerimizde bulunan su sızmalarını nedenlerini araştırıp tam tespit yaptıktan sonra kombi kaçak sıvısı yardımıyla kombi tesisatınızın içerisinde sızıntı olan yerleri kapatma işlemine geçerler.

Yukarda bahsettiğimiz uygulamalar kolay gibi gözükse de bilgi isteyen işlerdir. Tam tespit önemli bir durumdur kaçaklarınızı gidermek için sizler kendi başınıza yapabilirsiniz tabi ama belli bir prosedürü takip etmek gerekmektedir. Kombinizin dönüş filtresi sistemden çıkarmak gerek, kombinizin içerisinde bulunan pisliklerin arındırılması gerekir, kimyasal uygulanmadan önce tesisat içerisinde peteklerinizde oluşacak olan pası kiri önleyen korozyon önleyici dediğimiz bir diğer kimyasal bulunmamalı gibi durumları değerlendirmek gerekir ki bunları değerlendirdikten sonra da gerekli ekipmanlara sahip olmak gerekir bu işlemleri en şekilde yapabilmek için. Bu yüzden bizler sizler adına bu işi en iyi şekilde yapıp sizlere herhangi bir iş bırakmadan tüm kaçaklarınızı çözüme kavuşturabiliyoruz.