Kamera ve Dinleme Cihazı İle Kaçak Bulma

14 Mayıs 2024 Yazarı Mert Yapı Su Kaçak Tespit Uzmanı 0

Tesisatlarımızda oluşan kaçaklar zamanında far edilmezse hem bizleri hem de komşularımızın canını sıkabilir. Yani iki açıdan bakınca da durum aslında can sıkıcıdır. Komşunuzda oluşan bir kaçak yüzünden sizlerin canı sıkılıp hatta sinirlenebilirsiniz. Ya da tam tersi durumda komşunuza hak verip bu konuyu sizin halletmeniz icap ettiği için sıkıntılı anlar başladı diye düşünürsünüz fakat dert edecek hiçbir şeyin olmadığını firmamız rahatlıkla söyleyebilmektedir.

Su kaçağını bulan usta sıkıntısı çekmeyen firmamız sahip olduğu ustalar ya da uzmanlar sayesinde Ankaralılara faaliyet alanlarıyla ilgili olarak hizmetlerine tam hız devam etmektedir. Sizlerin de bildiği üzere yaptığımız her türlü çalışmayı başarıyla sonuçlandırmış bulunmaktayız. Sadece bina içerisi, ofis içerisinde ya da evlerinizdeki değil yeraltında da her türlü su tesisatında bulunabilecek sızıntıları elimizle koymuşçasına bulduk ve onardık. Tespit işlemlerimizi sıcak su hatlarını termal kamera ile su kaçağı tespiti hizmetimizle çözdük. Termal kameralı kaçak tespiti bizlere verdiği sıcaklık değerleri neticesinde duvar içerisinde veya zemin içerisinde sızmakta olan suyu ısı farkını yansıtarak bulmamızı sağlamaktaydı. Teknolojinin ilerlemesiyle vermekte olduğumuz hizmet kalitemizde artış oldu.  

Sizlere sağladığmız bir diğer bulduğumuz ve onardığımız kaçaklarınız 2 yıl garantili olacak sşekilde yapılmaktadır. Örnek verecek olursak normal su tesisatınızda bir kaçak oluştu ve yer tespiti yaptırıp tamir ettirmek istiyorsunuz. Ekibimiz kaçağın bulunduğ yere geliyor. Ardından akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapıyor. Kullandığımız bu cihaz ile de fayans, parke veya duvarınızda bulunan tesisat borularınızdaki kaçakları ince ince dinleyerek tam ya da noktasal olarak tespit ediyor. Daha sonra da gerekli olan onarımını gerçekleştirerek tesisatınızı yeni haline getiriyor. Ola ki herhangi bir problem olursa sonuçta insanlık hali garantisini veiyoruz yani paranız asla çöpe gitmiyor.

Kombi bakımlarınızı, temizliğini, kombi tesisatınızda bulunan kaçkaları tespit edebilmekte ve omnarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirebilmekteyiz. Kombilerimiz kış aylarda çokça kullandığımız için içerisinde zaman metal pas dediğimiz korozyona uğrama neticesinde peteklerinizde kaçaklar çıkarabilmekte veya tesisat borularınızda kaçaklar çıkarabilmektedir. Kombilerinizi belli periyotlarda kontrol etmenizde her zaman fayda bulunmaktadır. Erken müdahale ile daha erken çözüme kavuşturulabilir. Kombi tesisatlarınızla ilgili küçük kaçakları kaçak sıvısı dedğimiz kimyasal ile rahatlıkla giderebilmekteyiz. Eğer sizlerde tesisatlarınız ile ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bizlerden yardım talep edebilirsiniz. İlteşim kanallarımızda bulunan telefon numaralarımız ve mail adreslerimizden bizlerle irtibat sağlayabilirsiniz.